Dnes je 19. 02. 2019,    
ORGÁNY ŠKOLY
VYHLEDÁVÁNÍ


INFORMACE DO MOBILU

Dějiny umění trochu jinak

(29. 01. 2019)

V rámci výuky dějin umění se studentky Z3VK3S3 proměnily v živé obrazy. A docela si to užily, podívejte se na pár obrázků do galerie.

Mgr. Jaroslav Kodejš


Made in Jablonec 2019

(15. 01. 2019)

Ve čtvrtek 10. 1. 2019 proběhla ve velkém sále Eurocentra v Jablonci nad Nisou jubilejní desátá módní přehlídka Made in Jablonec 2019. Tématem bylo Haute Couture Style a roli průvodkyně večera převzala herečka a zpěvačka Daniela Šinkorová. Letos se zúčastnila i naše škola ve spolupráci se SPŠ textilní Liberec. Velký dík patří žákům i učitelkám odborného výcviku, kteří se podíleli na výrobě šperků a vytvořili originální kolekce. V obrazové příloze jsou fotografie Denisy Albaniové a Petra Zbranka (AZ fotky) z přehlídky a několik fotografií, které jsem vyfotil v „textilní průmyslovce“ s tamními žákyněmi.

Více také na genusplus.cz !

Fotogalerie z přehlídky zde ...

Mgr. Jaroslav Kodejš


Důležitá informace pro absolventy

(12. 12. 2018)

Absolventi přihlášení k opravnému termínu maturitních zkoušek v jarním zkušebním období roku 2019

se musí dostavit k p. Wolfové na sekretariát školy (po předchozí mailové nebo telefonické domluvě) a převzít
výpis z přihlášky k maturitní zkoušce.

Poslední termín převzetí - 19.12.2018.

Poděkování

(05. 12. 2018)

Děkujeme Nadaci PRECIOSA za poskytnutí nadačního příspěvku na zakoupení digitálního fotoaparátu CANON EOS 80D.
Fotoaparát bude sloužit k dokumentaci práce žáků napříč všemi obory a k propagaci školy. Podpory školy si velmi ceníme.Den s Albertem

(05. 12. 2018)

Již potřetí se sešli studenti ze všech koutů České republiky v centrále naší společnosti. V centrále Alberta jsme přivítali více než 100 studentů a zástupců ze 17 středních škol z České republiky. Ti získali jedinečnou možnost nahlédnout pod pokličku vybraných oddělení Alberta, zúčastnit se dialogů se zástupci některých oddělení společnosti, nebo se zapojit do testování privátních značek a seznámit se s chodem centrály. Za vedení Alberta přivítal studenty Mateusz Hilgert ředitel pro rozvoj podnikání, který představil studentům naši společnost. Celým dnem provázela hosty Eva Mušinská z oddělení HR, která připravila program spolu se zástupci jednotlivých oddělení. Čtěte více ...»


Exkurze žáků ve Vídni

(15. 11. 2018)

Dne 8. 11. 2018 se výběr studentů převážně bižuterních tříd zúčastnil exkurze do Vídně. Navštívili jsme známou galerii Albertina s retrospektivní výstavou Clauda Moneta s více než 100 obrazy ze všech období jeho tvorby, dále úžasnou výstavu Munch, Chagall, Picasso z Batlinerovy kolekce a nakonec Uměleckohistorické muzeum se stálými sbírkami ze všech uměleckých období, od umělecko-řemeslných až po obrazové. Prošli jsme Hofburgem do úplného středu Vídně, kde jsme si prohlédli Svatoštěpánský dóm, nejvýznamnější gotickou katedrálu celého Rakouska. Po krátkém rozchodu na nákup drobných dárků a návštěvy některé z kaváren či cukráren jsme vyrazili zpět domů. Výlet se vydařil, ohlasy byly příznivé.

Fotogalerie k článku

Jaroslav Kodejš, Jana Procházková, Antonín Bednář


Informace k opravným maturitním a závěrečným zkouškám

(08. 11. 2018)

Absolventi studia, kteří chtějí konat opravnou maturitní zkoušku nebo opravnou závěrečnou zkoušku v jarním
obdobíroku 2019, musí přijít osobně vyplnit přihlášku k Mgr. Novákové(po předchozí domluvě - novakova@sosjbc.cz)
do  23. listopadu 2018.


Hlavní strana | 1-7 | následující | Celkem 19 článků 

© 2007-2018, Střední škola řemesel a služeb Jablonec nad Nisou, všechna práva vyhrazena. Autor: M.Wojciechowski